1Partner

Teenused

Pakume oma klientidele terviklikku ehitusteenust ideest teostuseni. Meie teenused on:
ehitustööde peatöövõtt, projekteerimine, omanikujärelevalve korraldamine, vajalike ekspertiiside
teostamine, personaalne projektijuhtimine.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi majandustegevuse register (MTR):
ehitamine EEH001405, projekteerimine EEP000643, omaniku järelevalve EEO000729,
ehitusprojektide ekspertiiside tegemine EPE000185, ehitiste ekspertiiside tegemine
EEK000230, ehitusjuhtimine EEJ00070, riigi muinsuskaitseameti tegevusluba nr. E249/2006-P

INIMESED

Üllar Hinno

Tegevjuht
Ehitusinsener 7
Kutsetunnistus 135644
+372 50 24 388
+372 66 84 700
yllar.hinno@1partner.ee

Aivo Ehala

Projektijuht
Ehitusinsener 7
Kutsetunnistus 135585
+372 53 406 560
+372 66 84 700
aivo.ehala@1partner.ee

Sibelle Aak

Eelarvestuse projektijuht


+372 56 804 800
+372 66 84 700
sibelle.aak@1partner.ee

Semjon Gritsenko

Projektijuht
Ehitusinsener 6
Kutsetunnistus 108008
+372 55 573 163
+372 66 84 700
semjon.gritsenko@1partner.ee

Raido Kiipsaar

Projektijuht
Ehitusinsener 6
Kutsetunnistus 116878
+372 50 37 085
+372 66 84 700
raido.kiipsaar@1partner.ee

Julia Tjurina

Raamatupidaja


+372 52 79 413
+372 66 84 700
julia.tjurina@1partner.ee

Gunnar Andresson

Objektijuht


+372 51 992 418
+372 66 84 700
gunnar.andresson@1partner.ee

Karel Luiga

Objektijuht
Ehitusinsener 6
Kutsetunnistus 152041
+372 53 024 693
+372 66 84 700
karel.luiga@1partner.ee

Kaspar Trumsi

Projektijuht
Ehitusinsener 6
Kutsetunnistus 126060
+372 53 457 631
+372 66 84 700
kaspar.trumsi@1partner.ee

Maret Arge

Büroo juhataja


+372 55 977 996
+372 66 84 700
maret.arge@1partner.ee

Reelika Nigol

Sekretär


+372 50 46 190
+372 66 84 700
reelika.nigol@1partner.ee

Kristjan Kimmel

Turundusjuht


+372 53 491 165
+372 66 84 700
kristjan.kimmel@1partner.ee

Sergei Borzenkov

Projektijuht
Ehitusinsener 7
Kutsetunnistus 142732
+372 53 089 016
+372 66 84 700
sergei.borzenkov@1partner.ee

Kristjan Lepp

Ehitustehnik
Ehitusinsener 6
Kutsetunnistus E006806
+372 51 977 583
+372 66 84 700
kristjan.lepp@1partner.ee

Veljo Kahl

Objektijuht


+372 56 604 059
+372 66 84 700
veljo.kahl@1partner.ee

KONTAKT

1Partner Ehitus OÜ Reg. nr. 11226150

Rävala pst 3, 10143 Tallinn

(+372) 66 84 700